Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 01:45:39

Проведено координаційну нараду щодо організації роботи комісії по перевірці знань з питань охорони праці

28.07.2020   09:19Агенцiя

В Управлінні Держпраці у Чернігівській області під головуванням начальника Управління Держпраці Миколи Глущенка проведено координаційну нараду щодо організації роботи комісії по перевірці знань з питань охорони праці.

До участі у заході були запрошені керівники ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці», ПП «Чернігівський центр охорони праці», ДП «Учбово-курсовий комбінат корпорації «Укрбуд», ТОВ «Український технічний контроль», ТОВ «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат», підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, ТОВ «Експертно-сервісний центр Прилуки», Центру «Охорона праці».

Учасники заходу опрацювали питання складу комісії по перевірці знань з питань охорони праці, розглянули порядок оформлення, підписання, здачі та збереження протоколів засідання комісії, вимоги до листів-заявок. Обговорили терміни надання щомісячної інформації щодо навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб, а також механізм подання запиту на створення комісії за участі Держпраці.

Засідання проводилося із дотриманням протиепідеміологічних карантинних заходів.

За підсумками координаційної наради прийнято низку рішень, зокрема, щодо складу комісії з перевірки знань з питань охорони праці, оформлення та надання Управлінню Держпраці відповідної документації, а також порядку проведення перевірок знань у рамках діючих карантинних обмежень.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини