Начальник поліції Чернігова розповів про результати роботи за перше півріччя
За словами начальника Чернігівського відділу поліції Анатолія Домарацького, криміногенна ситуація в місті контрольована.
Анатолій Домарацький
З початку року в Чернігові зареєстровано 31439 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Це на 2500 менше, ніж за аналогічний період минулого року. Чернігівський відділ поліції в середньому щодоби приймає від громадян 177 заяв та повідомлень різноманітного характеру.
– З початку цього року слідчі завершили розслідування 5670 кримінальних проваджень,– говорить начальник Чернігівського відділу поліції Анатолій Домарацький. – У першому півріччі було зафіксовано 25 особливо тяжких злочинів. Серед них – два вбивства. Обидва вони розкриті, причому вбивство 37-річного чернігівця, що сталося у травні, поліцейські розкрили всього за годину. За 6 місяців у місті зафіксували три розбої (з них розкриті два) та три тяжких тілесних ушкодження, одне з яких спричинило смерть потерпілого. Всі ці злочини вже розкриті.
Одним із найпоширеніших злочинів у місті є крадіжки. За перше півріччя їх було зафіксовано 1045. Поліцейські активно працюють над розкриттям майнових злочинів. До прикладу, у березні поліцейські направили до суду справу про серійні крадіжки з супермаркетів, а також чернігівські поліцейські за кілька годин розшукали викрадений автомобіль. В червні поліцейські оголосили про підозру чернігівцю у систематичному привласненні 30-ти мобільних телефонів з посилок клієнтів поштової компанії.
Співробітники Чернігівського відділу поліції з початку року встановили місцезнаходження та затримали 14 злочинців, які оголошені в розшук в минулих роках та 16 злочинців оголошених в поточному році.
Нагадаємо, що з початку року поліцейські Чернігівщини розшукали всіх зниклих дітей.
– На роботу Чернігівського відділу поліції у першому півріччі суттєвого вплинули карантинні заходи, у зв’язку з поширенням коронавірусу, – продовжує Анатолій Домарацький. – Поліцейські забезпечували правопорядок у місті, у тому числі під час релігійних свят, проводили кампанію та роз’яснювальну роботу з протидії домашньому насильству в умовах карантину. Поліція й надалі проводжує слідкувати за дотриманням режиму карантину та контролює дотримання самоізоляції громадянами.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.