Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 01:33:44

Чернігівські поліцейські вилучили зброю у чоловіка, що висловлював суїцидальні наміри

27.07.2020   07:31Агенцiя

Поліцейські Чернігівського відділу поліції вмовили чоловіка віддати зброю та не робити необдуманих вчинків.

24 липня до поліції надійшло повідомлення від чернігівця про те, що його 56-річний зять не відчиняє вхідних дверей квартири. Перед цим чоловік пережив сімейні проблеми та в стресовому стані надіслав дочці смс-повідомлення про намір піти з життя.

На місце події прибули патрульні поліцейські, спецпідрозділ ТОР та слідчо-оперативна група Чернігівського відділу поліції.

Троє співробітників відділу кримінального розшуку поліції Чернігова — заступник начальника Олексій Павлов та оперуповноважені Олексій Томилко та Сергій Тичина — почали перемовини з чоловіком, що зачинився сам у квартирі на дев’ятому поверсі. До перемовин поліцейські залучили близького друга чернігівця.

Врешті-решт, поліцейським вдалося встановити контакт із чоловіком. Він погодився беззбройним вийти в загальний коридор та добровільно віддав карабін та набої до нього.
Поліцейські доправили чоловіка до Чернігівського відділу поліції. Зброю (на неї оформлені всі необхідні дозволи) та набої вилучили.

Із чоловіком провели профілактичну бесіду, у ході якої він зізнався, що намір вчинити самогубство виник у нього імпульсивно, під впливом сімейних негараздів. Він запевнив, що це не повториться та подякував поліцейським, що зупинили від трагічного вчинку.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.