У Чернігівській області виявлено +12 нових випадків COVID-19
Станом на 11 годину 25 липня у Чернігівській області зафіксовано 12 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19. Захворювання виявлено у восьми прилучан та одного жителя Прилуцького району, у двох чернігівців та одного жителя Козелецького району.

Троє хворих перебувають на госпіталізації в Козелецькій районній лікарні, Прилуцькій міській лікарні, Чернігівській міській лікарні №2, інші знаходяться на амбулаторному лікуванні.
У Чернігівській області ще 7 пацієнтів одужали від COVID-19: п'ятеро чернігівців, один мешканець Ніжина та один житель Козелецького району. Двоє з них перебували на госпіталізації в Козелецькій ЦРЛ, Ніжинській ЦМЛ, інші знаходилися на амбулаторному лікуванні.
Підтверджених діагнозів інфікування на COVID-19 в області – 698, з них:
- 532 пацієнти одужали;
- 127 перебувають на амбулаторному лікуванні;
- 22 перебувають на госпіталізації в ЗОЗ;
- 12 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м. Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 200 ПЛР-досліджень та 192 ІФА-тестів.
На сьогодні в області 149 активних випадків коронавірусу.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.