Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 07:27:41

Робоча група спільно з постійною комісією напрацювала низку рекомендацій стосовно вирішення проблем медичної галузі області

24.07.2020   08:33Агенцiя

23 липня відбулося спільне засідання робочої групи з перевірки діяльності і вивчення питання функціонування комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» та постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

До обговорення питань також долучилися начальник управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Петро Гармаш та директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Валерій Дудко.

Враховуючи важливість повноцінного функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, робоча група напрацювала низку рекомендацій. Зокрема:

Обласній державній адміністрації:

1.Внести на розгляд наступної сесії обласної ради питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі

КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

2.Віднайти кошти обласного бюджету для забезпечення функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради і дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради та збереження колективів цих закладів на період до 1 жовтня 2020 року.

Голові обласної ради:

1.Оголосити конкурс з відбору кандидатів на призначення на посаду директора КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

2.Скликати позачергову сесію обласної ради для розгляду питання «Про функціонування КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради, дитячого протитуберкульозного санаторію в складі КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної рад, КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради.

3.Звернутися до голів обласних рад щодо ініціювання звернень обласних рад до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України та Національної служби здоров'я України стосовно вирішення питання фінансування дитячих санаторіїв.

Як зазначив голова робочої групи – заступник голови обласної ради Арсен Дідур, виконання даних рекомендацій триматиметься на постійному контролі.

Останні новини Чернігівщини

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер

Чоловік після отриманих тілесних ушкоджень від знайомого помер 07:24

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України.

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського

Чернігів: з 14 травня змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті Шевченка-Малиновського 07:06

Для проведення ремонтних робіт, які будуть здійснюватися з 08.00 год. 14 травня по 20.00 год. 15 червня, змінюється схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського з перекриттям руху автотранспорту по вул. Малиновського (від вул. Шевченка до вул. Сосницької).

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни

Чернігівський район: піротехніки ДСНС знищили 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни 07:02

13 травня о 08:10 на відкритій території біля с. Олешня Добрянської об`єднаної територіальної громади Чернігівського району було виявлено 2 предмета, схожі за ознаками на вибухонебезпечні.

14 травня - День танцю маленьких каченят

14 травня - День танцю маленьких каченят 06:58

Він популярний на всіх континентах.