Обговорили хід реалізації важливих інфраструктурних проєктів
21 липня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо реалізації Національної програми «Велике будівництво» в області.

В рамках програми «Велике будівництво» в області виконується 15 проєктів будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та спортивних об’єктів, модернізація 9 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я області та 61 проєкт з проведення ремонтів на автомобільних дорогах.
За словами Віталія Загайного, одним з головних завдань, яке ставить перед собою ОДА, це успішно та своєчасно реалізувати всі проєкти в рамках програми «Велике будівництво» та тримати на контролі хід виконання проєктів, які фінансуються коштом ДФРР.
Світлана Полторацька, в.о. директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації, доповіла про результати перевірок моніторинговими групами об’єктів «Великого будівництва».
– Фахівці відвідали 8 об’єктів будівництва, де перевірили хід та дотримання плану виконання робіт, у тому числі оглянули реконструкцію дитячого садочка «Кручайлик» у Ніжині, - розповіла вона.
Про ремонт доріг місцевого значення розповів Богдан Кривенко, начальник Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА. Він зазначив, що на частині об’єктів роботи завершуються, по частині проводяться тендерні закупівлі, на решті розпочинаються ремонтні роботи.
Представники об’єднаних територіальних громад, які взяли участь у нараді, доповіли про стан виконання робіт на інфраструктурних об’єктах. Так, у Носівській та Бобровицькій громадах роботи на стадії завершення, заклади освіти практично вводяться в експлуатацію. У решті громад роботи тривають і виконуються згідно із затвердженим графіком.
Завершення будівництва шкіл та садочків планується до початку навчального року. Стадіонів – до кінця жовтня. На об’єктах встановили відеокамери, завдяки чому кожен може спостерігати за ходом великого будівництва в режимі онлайн. Крім того, ведеться інформаційний супровід шляхом встановлення інформаційних банерів на місцях реалізації проєктів.
– Ми прагнемо швидкого та ефективного використання коштів державного бюджету, які залучені в економіку Чернігівщини, зокрема у підготовку об’єктів програми Президента України «Велике будівництво», - зауважив Віталій Загайний.
Також під час наради обговорили питання реалізації проєктів коштом Державного фонду регіонального розвитку. Віталій Загайний звернув увагу і замовників робіт, і підрядників на важливість дотримання плану робіт та ефективного використання грошей.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.