Громадянина, який надав хабар працівнику правоохоронного органу, засуджено до 4 років позбавлення волі
Новозаводський районний суд м. Чернігова підтримав позицію прокуратури та визнав винуватим жителя смт Козелець у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.
Прокуратурою чоловік обвинувачувався у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище.
У суді доведено, що обвинувачений пропонував службовій особі незаконну винагороду у сумі 10 тис. грн за припинення перевірки суб’єкта господарювання щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів. У подальшому, перебуваючи у службовому кабінеті правоохоронця, передав йому частину запропонованої раніше неправомірної вигоди у сумі 4 тис. грн.
Свою винуватість у інкримінованому кримінальному правопорушенні фігурант визнав частково та повідомив суду, що грошові кошти надавав не як неправомірну вигоду, а за допомогу у виготовленні дозвільних документів, необхідних для роботи газової автозаправної станції.
Вказані покази були спростовані доказами, наданими прокурором.
Відтак, вироком суду обвинуваченому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна.
Вирок законної сили не набрав.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.