Піротехніки знищили 44 авіаційні бомби часів Другої світової війни
Упродовж 20-21 липня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 33 авіаційні бомби АО-10 та 11 авіабомб АО-25 часів Другої світової війни.
Три вибухонебезпечні предмети були виявлені чоловіком, який копав за допомогою екскаватору траншею для підведення води біля одного з будинків по вул. Корольова в райцентрі Бахмач.
Про небезпечну знахідку він одразу повідомив правоохоронців.
До прибуття саперів ДСНС місце знахідки охороняли співробітники Національної поліції, а на час проведення робіт мешканці прилеглих будинків були тимчасово відселені.
Під час додаткового обстеження прилеглої території піротехніки виявили цілий арсенал боєприпасів, який було вивезено спецавтомобілем та знищено у спеціально відведеному місці.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.