Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 10:57:31

Знову рекордне затримання контрабандних підакцизних товарів на кордоні

22.07.2020   08:14Агенцiя

Вже втретє за три доби виявлення та вилучення партії контрабандних цигарок білоруського виробництва ставить своєрідний рекорд.

Вантажний автомобіль марки «Мерседес» білоруської реєстрації прибув вчора на в’їзд в Україну з Республіки Білорусь із заявленим вантажем макулатури.

Враховуючи наявний ризик подібних перевезень та свіжий досвід виявлення контрабанди підакцизних товарів, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чернігівського прикордонного загону ініціювали поглиблений огляд вантажу.

В результаті спільно зі співробітниками митниці за заявленим товаром виявлено приховані 200 коробів контрабандних цигарок з акцизними марками Республіки Білорусь.

За порушення митних правил водія  притягнуто до адміністративної відповідальності, а 100 тисяч пачок цигарок, разом з напівпричепом, вилучені та очікують оцінки вартості.  

Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини