Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 08:59:13

Прокуратура реагує на факти бездіяльності органів влади у сфері захисту прав дітей

21.07.2020   07:35Агенцiя

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов заступника керівника Менської місцевої прокуратури та визнав протиправною бездіяльність відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту однієї з райдержадміністрацій області.

Реалізуючи представницькі повноваження ювенальні прокурори встановили відсутність правовстановлюючих документів на земельні ділянки під освітніми закладами у Менському районі.

У судовому засіданні прокурором відмічено, що право на нерухоме майно має бути обов'язково зареєстроване відповідно до вимог чинного законодавства. Несвоєчасне оформлення правовстановлюючих документів на будівлі та земельні ділянки під закладами освіти може негативно позначитися  на функціонуванні закладів та навчальному процесі.
   
Таким чином, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту зобов’язано вчинити дії, спрямовані на оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини