До 15 років позбавлення волі засуджено чоловіка за шахрайство, розбій та вбивство
Колегія суддів Менського районного суду засудила мешканця Березни до 15 років позбавлення волі за шахрайське заволодіння чужими коштами, розбійний напад на особу з інвалідністю та вбивство чоловіка похилого віку.
У грудні 2019 року перебуваючи в смт. Березна Менського району, використовуючи сувенірну грошову купюру, обвинувачений ввів в оману потерпілого та заволодів коштами у сумі 500 грн.
Наступного дня обвинувачений напав на батька та сина, завдав їм тілесних ушкоджень, що направлені на умисне заподіяння смерті. Дідусь помер на місці події, його син з інвалідністю попри численні тілесні ушкодження вижив.
Обвинувачений заволодів годинником вартістю 350 грн., мобільним телефоном вартістю 200 грн. та грошима у сумі 350 грн.
Менський відділ поліції розслідував три провадження:
Шахрайство (частина 2 статті 190 Кримінального кодексу України);
Розбій, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (частина 4 статті 187 Кримінального кодексу України);
Вбивство з корисливих мотивів (стаття 115 Кримінального кодексу України).
Менський суд призначив особі покарання у вигляді 15 (п’ятнадцяти) років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).