За минулу добу в області +1 новий випадок COVID-19 та +19 пацієнтів, які побороли вірус
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 суботи 18 червня в області зафіксовано +1 новий випадок захворювання на COVID-19. Інфекцію підтверджено у жителя Варвинського району, він перебуває на амбулаторному лікуванні.
На жаль, зафіксовано летальний випадок. Померла 75-річна хвора, у який було підтверджено COVID-19. Висловлюємо співчуття рідним та близьким померлої.
За минулу добу ПЛР-тестування підтвердило одужання у 19 пацієнтів. Серед них десять чернігівців та дев'ять жителів Прилук. Один з них перебував на госпіталізації в Прилуцькій міській лікарні, інші лікувалися амбулаторно.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 636, з них:
- 501 пацієнт одужав;
- 101 лікуються амбулаторно;
- 17 пацієнтів перебувають на госпіталізації у лікарнях, 1 хвору з Прилуцького району госпіталізовано до Києва;
- 12 летальних випадків (1-Борзнянський район, 6-Варвинський район, 1-Носівський район; 4-м. Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 114 ПЛР-досліджень та 121 ІФА-тест.
На сьогодні в області 118 активних випадків коронавірусу.
Закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.
Масштабне оновлення тепломереж: водіїв попереджають про перекриття на вулиці Коцюбинського 09:49
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» переходить до наступного етапу великого проєкту «Реконструкція трубопроводів централізованої системи теплопостачання комунального підприємства «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради».