Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 12:46:37

Ніжин: робоча група проводить перевірки щодо дотримання карантинних обмежень

18.07.2020   11:21Агенцiя

Відповідно до розпорядження міського голови №75 від 19.03.2020 року (зі змінами) було створено робочу групу, яка постійно проводить роботу щодо контролю виконання та роз’яснення вимог карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території Ніжина гострої респіраторної хвороби COVID-19, яку спричиняє коронавірус SARS-CoV-2.

Цього тижня обстежували заклади громадського харчування. Встановлено, що  деякі керівники (власники) закладів громадського харчування  до цього часу не ознайомились з рекомендаціями  головного державного санітарного лікаря, згідно яких дозволено провадження господарської діяльності з надання послуг населенню.

Члени робочої групи провели профілактичні бесіди з керівниками,  працівниками закладів і громадянами щодо необхідності дотримання встановлених карантинних обмежень. Також фахівці провели роз’яснення про відповідальність у разі не виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19)». 

У разі поширення хвороби на території Ніжинської громади із-за неналежного здійснення господарської діяльності окремими суб’єктами господарювання – органи місцевого самоврядування прийматимуть рішення щодо посилення карантинних заходів.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 8-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання

Погоджувальна рада затвердила порядок денний 8-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 12:24

17 травня Погоджувальна рада затвердила питання порядку денного восьмої сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що запланована на 27 травня.

В області створено ще один дитячий будинок сімейного типу

В області створено ще один дитячий будинок сімейного типу 12:04

У Корюківському районі створено ще один дитячий будинок сімейного типу. Родина, де виховувалось четверо дітей, які залишились без батьківської опіки, стала новою домівкою ще для двох дітлахів.

У Ніжині відзначили День Європи

У Ніжині відзначили День Європи 11:44

15 травня в рамках відзначення Дня Європи на вулиці Гоголя організовано Євровулицю.

Артисти філармонійного центру - для оборонців Чернігівщини

Артисти філармонійного центру - для оборонців Чернігівщини 11:32

З 12 травня в області розпочались планові двотижневі навчальні збори з територіальної оборони, в яких беруть участь близько двох тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги та резервістів 119-ї окремої бригади територіальної оборони оперативного командування “Північ”.

17 травня у Чернігові розпочнеться безкоштовна вакцинація тварин проти сказу

17 травня у Чернігові розпочнеться безкоштовна вакцинація тварин проти сказу 11:12

Від сьогодні в обласному центрі розпочинається традиційне планове щеплення собак та котів від сказу.