Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 22:31:58

Чернігів: мшканці мікрорайону "Подусівка" скористалися програмою 80/20 для прокладання колектору

18.07.2020   11:04Агенцiя

Рішенням виконкому Чернігівської міської ради від 16 липня перелік об`єктів по облаштуванню інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова в цьому році (програма «80/20»), доповнений ще одним пунктом – об’єктом «Будівництво централізованої каналізації вулиці Московська (від будинку №46 до вулці Кримської); вулиці Перемоги (від будинку №13 до вулиці Кримської); вулиці 21 Вересня (від будинку №21 до вулиці Кримської); вулиці Панаса Мирного (від будинку №11 до будинку №24); вулиці Кримської (від будинку №75 до вулиці Керченської) в м. Чернігові (I черга будівництва).

Це - будівництво централізованої каналізації на чотирьох вулицях у мікрорайоні «Подусівка». Участь у програмі «80/20» бере орган самоорганізації населення (ОСН), створений мешканцями перелічених вище будинків. 

Відповідно до проєкту будівництва, загальна довжина ділянки самопливної каналізаційної мережі (Ø200 мм) становить 675 м.п. Загальна довжина ділянки самопливної каналізаційноїмережі (Ø160 мм) становить 838 м.п. Крім того, враховуючи рельєф місцевості, проєктом передбачається влаштування комплектної підземної каналізаційної насосної станції.

Вартість I черги будівництва, згідно з експертним звітом, складає 12 млн 470 тис. грн. Фінансування в 2020 році - 3 млн 612 тис. грн. З них 2 млн 889 тис. грн - кошти міського бюджету, 722 тис. грн. (тобто 20%) - власні та залучені кошти ОСН.

Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектору міста Чернігова на 2016-2020 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 27 жовтня 2016 року № 12/VІІ-4. Вона передбачає створення у місті умов для залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання.

Всього в переліку міської програми «80/20» для приватного сектору на сьогодні – 5 об’єктів на загальну суму – 24 млн грн.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини