Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 09:29:54

Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив обґрунтованість позовних вимог ювенальних прокурорів

17.07.2020   07:44Агенцiя

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення скаргу однієї з міських рад області, підтвердивши обґрунтованість вимог ювенальних прокурорів.

За позовом прокуратури Чернігівський окружний адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність міської ради та зобов’язав вчинити дії, спрямовані на утворення у складі її виконавчих органів служби у справах дітей.

Прокурорами доведено, що виконавчі органи об`єднаних територіальних громад зобов’язані забезпечувати діяльність у сфері захисту прав дітей через створення відповідних служб.
Невиконання міською радою діючих вимог законодавства може призвести до порушення інтересів держави в частині гарантування забезпечення належного захисту прав дітей.

При цьому, незважаючи на те, що на території об`єднаної територіальної громади проживає майже три тисячі дітей, органом місцевого самоврядування не вчинено жодних дій щодо створення такої служби.

Вказане стало підставою для звернення прокуратурою з позовом до суду.

Наразі рішення набрало законної сили.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:26

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Анна Коваленко зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість по зарплаті

Анна Коваленко зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість по зарплаті 09:13

Голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко 6 травня зустрілася з представниками підприємств області, де утворилася найбільша на сьогодні заборгованість із заробітної плати.

Велике будівницвто на Чернігівщині: як будуть трасу Ніжин-Прилуки. ФОТОрепортаж 08:53

Триває капітальний ремонт траси Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин.

В обласній раді вшанували представниць багатотисячної жіночої спільноти Чернігівщини з прийдешнім Днем матері

В обласній раді вшанували представниць багатотисячної жіночої спільноти Чернігівщини з прийдешнім Днем матері 08:55

6 травня, напередодні знаменного свята – Дня матері, яке традиційно відзначають в Україні кожної другої неділі травня, в обласній раді віншували представниць прекрасної статті Сіверщини.

Ще 144 чернігівські сім`ї з немовлятами одержать матеріальну допомогу від міста

Ще 144 чернігівські сім`ї з немовлятами одержать матеріальну допомогу від міста 08:40

У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті.