На узбіччі дороги знищено зелені насадження
В ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області при здійсненні огляду території вздовж дороги Чернігів – Гущин виявлено факт знищення зелених насаджень.
Зокрема, на землях Киїнськоїоб’єднаної територіальної громади виявлено пні незаконно знесених 32 дерев породи верба та 1 дерева породи акація.
Встановлено, що знесення дерев проведено без дозвільних документів, що є порушенням статті 69 Лісового кодексу України та статей 10,25 Закону України «Про рослинний світ».
Проведено розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев невстановленими особами, на загальну суму – 218 207, 72 гривень.
На місце події викликано слідчо-оперативну групу Чернігівського РВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області. Заяву про злочин та відповідні матеріали справи направлено правоохоронним органам для встановлення осіб порушників.
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.