У Чернігівській області за минулу добу +4 нових випадки COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину вівторка 14 липня у Чернігівській області за минулу добу виявили чотири нові випадки інфікування коронавірусом. ПЛР-тест підтвердив захворювання у трьох жительок Прилуцького району та однієї жінки з Чернігова. Усі вони перебувають на госпіталізації у закладах охорони здоров’я.

За минулу добу 24 пацієнти одужали від COVID-19. Серед них 17 з Чернігівського району, 5 з Чернігова, по одному з Ніжина та Бобровицького району. На госпіталізації перебували двоє хворих у Прилуцькій лікарні та Ніжинській. Решта лікувались амбулаторно. Усього в області, з раніше підтвердженим діагнозом COVID-19, одужало 457 хворих.
Загалом на Чернігівщині 612 випадків інфікування COVID-19.
З них:
- 457 пацієнтів одужали;
- 116 — лікується амбулаторно;
- 23 — перебуває на госпіталізації;
- 11 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 5 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м.Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 99 ПЛР-досліджень та 110 ІФА-тестувань.
На сьогодні в області 162 активних випадків коронавірусу.
З 612 хворих на Чернігівщині – 156 зареєстровані, як контактні особи. Решту інфікованих вважають первинними.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.