Нагородили воїнів-танкістів, які повернулися зі Сходу України
Після тривалого перебування на фронті, повернулися до рідних домівок в селище Гончарівське військовослужбовці першої окремої танкової Сіверської бригади.
Присутні вшанували хвилиною мовчання своїх полеглих побратимів та поклали живі квіти до місцевого меморіалу Слави, зокрема 41 військовослужбовець бригади з початком бойових дій поклав своє життя за щасливе майбутнє українського народу.
В урочистій обстановці бійців нагородили відзнаками, грамотами, цінними подарунками, грошовими преміями тощо виконуючий обов’язки командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк, командувач військ оперативного командування «Північ» генерал-майор Валерій Залужний, представники органів державної та місцевої влади та інші поважні гості.
Кульмінацією події став святковий концерт колективу військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України під керівництвом начальника центру - художнього керівника підполковника Ігоря Кішмана.
Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.
Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55
Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.