Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 19:57:51

Андрій Прокопенко взяв участь у селекторній нараді Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10.07.2020   11:39Агенцiя

9 липня голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у селекторній нараді Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Обговорювалися питання щодо:
1. Заходів з запобігання лісовим пожежам та стану ліквідації пожеж у Луганській області.
2. Ліквідації наслідків повені на території Західних областей.
3. Запобігання поширенню на території України COVID-19.
4. Стану виконання завдань центральними та місцевими органами виконавчої влади протокольних рішень Комісії

- Ключовим питанням залишається контроль за дотримання правил протипожежної безпеки. Не зважаючи на те, що в останній час ситуація на Чернігівщині стабілізувалась – спостерігається 1, 2 рівень небезпеки, продовжуємо тримати руку на пульсі. Попереду липень і серпень - найбільш небезпечний період, - зазначив Андрій Прокопенко.

Необхідно убезпечити населені пункти, дачні садові товариства від можливого загоряння. Одним із дієвих заходів є облаштування мінералізованих захисних пожежних смуг.

Начальник управління Чернігівського ОУЛМГ Юрій Болоховець доповів, що робота в даному напрямку ведеться планомірно. По держлісгоспу облаштовано 3008 км смуг. Це в 1,5 раза більше ніж передбачено проєктом лісовпорядкування. Домовились, що протипожежний захист посилюватимуть.

Щоб запобігати перекиданню вогнищ загорянь з лісів або торфовищ на будівлі необхідно слідкувати за розчищенням територій від сухостою. Слідкувати за станом протипожежних водоймищ – оновлювати існуючі та створювати нові.

За підсумками наради голова Чернігівської ОДА дав доручення посилити взаємодію лісгоспів з ДСНС.

- У найбільш пожежонебезпечних лісових масивах організувати патрулювання для контролю за дотриманням вимог правил безпеки. Продовжити цілодобовий моніторинг загорянь у природних екосистемах з використанням систем дистанційного спостереження. В кінці наступного тижня проведемо нараду із залученням представників усіх лісгоспів і рятувальних служб, - сказав Андрій Прокопенко.

Завчасне виявлення і оперативне залучення сил та засобів ДСНС на початковому етапі дозволить уникнути масштабних пожеж.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини