Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 08:20:59

Комерційний директор “нагрів” свою фірму на 200 тис. грн.

29.09.2012   09:17

В ході проведення оперативних заходів співробітники сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівського міськвідділу УМВС викрили комерційного директора однієї з фірм обласного центру, який привласнив кошти в сумі понад 200 тис. грн., отримані від реалізації майна, що належало товариству.

Фірма займалась продажем будівельних матеріалів. Вищезгаданий посадовець, будучи, згідно договору, матеріально-відповідальною особою, та маючи доступ до бухгалтерських документів, вибудував собі схему махінацій по якій увігнав свою фірму у борги перед постачальниками, а суму боргу у 200 тис. грн., поклав собі в кишеню.

Оборудка розкрилася, коли неодноразово обдурені фірми – постачальники почали висловлювати свої претензії до ТОВ.

На даний час, серед потерпілих опинилися 3 найбільш авторитетні виробники будматеріалів і фірма, що мала необачність взяти на роботу директора-махінатора.

Наразі, проти підозрюваного порушено кримінальну справу згідно ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України “привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживанням службовим становищем” що загрожує йому обмеженням волі від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з наступним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Розслідування кримінальної справи триває.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.