Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 18:17:58

Отримують допомогу по частковому безробіттю…

09.07.2020   08:12Агенцiя

Обласним центром зайнятості прийнято 6213 позитивних рішень щодо надання допомоги по частковому безробіттю, що дозволить забезпечити виплати для майже 11,5 тисяч працівників, котрі через карантин втратили частину заробітної плати.

Загалом на Чернігівщині 6598 суб’єктів господарювання подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю, в тому числі 5513 ФОПів, які не використовують найману працю.

Останні новини Чернігівщини

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру

Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17

За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

 Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області

Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51

Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».