Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада
6 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
Керівники медичних закладів доповіли про стан епідеміологічної ситуації в місті.
Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко надав статистичні дані про підтверджені випадки захворювання на COVID-19 по місту, а також щодо захворюваності на ГРВІ та грип за минулий тиждень. В інфекційному відділенні міської лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 5 осіб з лабораторно підтвердженими діагнозами COVID-19 (1 пацієнт з м. Ніжина, інші – з Ніжинського та Носівського районів), 1 пацієнт з пневмонією, який наразі проходить обстеження. 03 липня зареєстровано в інфекційному відділенні летальний випадок від коронавірусної інфекції COVID-19 у 95-річного пацієнта.
Директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко повідомила, що в режимі самоізоляції перебуває 18 контактних осіб, на амбулаторному лікуванні по місту перебувають 4 особи з підтвердженими діагнозами COVID-19. Хворі перебувають під наглядом сімейних лікарів, їх стан непорушний.
За статистичними даними ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції, як в Ніжині, так і на всій території Чернігівської області залишається загостреною. Темпи приросту хворих на коронавірус не зменшуються.
Всі медичні установи працюють в режимі карантинних обмежень та забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медичний персонал планово проходить тестування на COVID-19.
Начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський повідомив, що спеціалісти Ніжинського міськрайонного управління та робоча група продовжують проводити комісійні перевірки транспортних засобів та закладів громадського харчування, продовольчі ринки.
Заступник начальника управління освіти Надія Пономаренко зазначила, що продовжується складання ЗНО з дотриманням карантинних умов. Поінформувала, що кількість дітей у дитячих навчальних закладах збільшується. На початку минулого тижня було 396 вихованців, а до кінця тижня збільшилось до 436 дітей. Жодних обмежень щодо відвідування садочків дітьми не має. Діти на літній період забезпечені збалансованим харчуванням, в раціон входять свіжі фрукти та овочі.
Управління соціального захисту населення для запобігання коронавірусної інфекції та на виконання Постанови КМУ від 20.05.202 року №392 змінило режим роботи управління та графіки прийому громадян. Управління працює з 10-00 год. до 19-00 год.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.