Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

За результатами ПЛР-тестування в області одужали ще 5 пацієнтів: четверо чернігівців (з них двоє лікувалися у міській лікарні №2) та один житель Бобровицького району.
Всього з підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області від коронавірусної хвороби одужали 366 пацієнтів та 4 хворих, які знаходились на лікуванні за місцем проживання.
Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576.
З них:
- 366 пацієнтів одужали
- 157 хворих лікуються амбулаторно
- 33 госпіталізовані до медичних закладів
- 5 переведено на лікування за місцем проживання, з них 4 пацієнти одужали (Куликівський район);
- 10 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 1-Носівський район; 3-м. Чернігів);
- 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 4-м.Чернігів).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 184 ПЛР-дослідження.
Отже, у Чернігівській області 190 активних випадків коронавірусу.
Останні новини Чернігівщини
Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19
Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.
«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38
Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.
День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16
Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.
2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12
2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.
Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31
Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.