Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві
Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.
5 липня близько 18-ї на лінію «102» надійшло повідомлення про конфлікт між чоловіками, в ході якого один з них з ножем напав на другого.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці встановили, що біля продуктового магазину між 44-річним чернігівцем та його знайомим зав’язалася сварка. Раніше чоловіки вже конфліктували між собою. Пригадавши старі образи, «підігрітий» алкоголем підозрюваний завдав 10 ударів ножем у тулуб та голову 27-річному потерпілому. Від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер на місці.
Поліцейські затримали чернігівця у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасово тримання.
Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), що карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.
Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21
Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там
Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50
Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.
Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26
З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.