Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 лютого, 11:20:34

Двох осіб затримано за угон таксі

04.07.2020   13:00Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

В ході досудового розслідування встановлено, що 27 червня 2020 року 2 жителі Закарпатської області, що перебували в розшуку за вчинення крадіжок, шляхом обману заволоділи автомобілем, що належить приватному перевізнику та використовувався для перевезення пасажирів.

А саме найняли  таксі для перевезення їх з іншої області до м.Прилуки, дорогою, шляхом обману, попрохавши водія таксі купити кави в придорожному кафе, скористались можливістю доступу до автомобіля та без дозволу власника запустили двигун і поїхали у своїх справах.

Завдяки оперативним діям, Прилуцьким ВП ГУНП 27.04.2020, під час поїздки на автодорозі, осіб зупинено та затримано в порядку ст. 208 КПК України. Транспортний засіб повернено власнику.

На підставі забраних досудовим розслідуванням доказів Прилуцькою місцевою прокуратурою обох затриманих повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст.289 КК України.
 
Слідчим суддею за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором обом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Слідство триває.

Довідково: ч.2 ст.289 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини