Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає
У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.
Селищний голова Андрій Портний вручив авторам проектів-переможців Громадського бюджету 2020 сертифікати та подякував за активність та запросив і надалі брати участь у розвитку громади, зазначено на сайті Сосницької селищної ради.
Цьогоріч перемогли наступні проєкти:
– придбання звукового обладнання для Чорнотицького будинку культури;
– встановлення дерев’яних пішохідних переходів через річку Убідь;
– ефективне тепло задля збереження здоров`я вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості;
– реконструкція внутрішніх санвузлів в приміщенні гімназії ім. О.П. Довженка;
– облаштування зони комфортного відпочинку в парку на В’юнищі;
– ремонт колодязя в с. Масалаївка.
Однак реалізацію всіх цих проєктів перенесли на 2021 рік через недовиконання власних надходжень до селищного бюджету в 2020 році у зв'язку з пандемію коронавірусу.
Останні новини Чернігівщини
Як допомогти звільненим з полону та їхнім родинам адаптуватися без стресу та повторних травм говорили на тематичному семінарі-тренінгу 09:57
Людина, яка певний час перебувала в ворожому полоні, потребує як фізичної, так і психологічної реабілітації. Як допомогти їй адаптуватися, відновити психічне здоров’я та повернутися до цивільного життя – ключова тема сьогоднішнього семінару-тренінгу, що відбувся в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
Кризова підтримка від ЮНІСЕФ для Чернігівщини 09:51
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із Головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде підписали Меморандум. Документ закріплює наміри партнерів підтримати соціально вразливі категорії населення у разі можливого настання надзвичайної ситуації в регіоні.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:48
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
2 лютого: цей день в Україні і світі 08:47
День 1440 Російська агресія - Day 1440 Russian aggression
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.