Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 14:33:41

Автомобіль із фальшивими документами в Україну не пустили

28.09.2012   16:02Агенцiя

У пункті пропуска «Сеньківка» припинено чергову спробу ввезення в Україну автомобіля за підробними документами

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Черговий випадок переміщення через кордон автомобіля за підробними документами виявили і припинили у пункті пропуску «Сеньківка» співробітники Чернігівської митниці разом з прикордонниками.

Громадянин Російської Федерації на автомобілі «MAZDA 3» намагався в'їхати в Україну скориставшись смугою спрощеного контролю. Проте під час перевірки документів на автомобіль виникла підозра щодо їх достовірності. Перевірку достовірності документів здійснювали співробітники оперативного відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Чернігівської митниці. Для підтвердження легітимності надання доручення на право користування даним транспортним засобом митники направили запит до відповідного нотаріального органу Російської Федерації. У відповідь надійшов лист від російського нотаріуса з повідомленням, що дане доручення ним не видавалось. Крім того, виявлено ознаки підробки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Чернігівською митницею порушено адміністративну справу за статтею 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Вартість автомобіля становить понад 100 тисяч гривень. Санкції статті  передбачають накладення на порушника штрафу у розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з їх конфіскацією.

Останні новини Чернігівщини

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні

У зв’язку зі станом води чернігівцям тимчасово не рекомендується купатися в Стрижні 14:11

Від Чернігівського міського відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» надійшла інформація про те, що в ході здійснення соціально – гігієнічного моніторингу при плановому дослідженні проби води р. Стрижень, відібраної у місті відпочинку в районі ландшафтного парку «Ялівщина» 9 липня 2020 року, було встановлено її невідповідність вимогам «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» №173-96 за мікробіологічними показниками.

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію

Голова Чернігівської ОДА зустрівся з колективом санаторію "Пролісок" 14:08

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

У І півріччі більше тисячі пар створили родини

У І півріччі більше тисячі пар створили родини 13:53

Весілля – це час, коли збуваються мрії закоханих, а пам'ять створює нові спогади. Реалізувати усі задуми та прагнення громадянам допомагають органи державної реєстрації актів цивільного стану, котрі в урочистій атмосфері запрошують молодят на весільний рушник.

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ

Тривожний сигнал щодо політики національної пам’яті з Ічнянської ОТГ 13:50

Неабияку тривогу викликає реалізація державної політики національної пам’яті в Ічнянській об’єднаній територіальній громаді Чернігівської області. Яскравий приклад тому – співставлення двох фактів про події останніх тижнів.

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини

Оголошено обласний конкурс рукописів місцевих авторів Чернігівщини 13:23

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації, оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення члени комісії ухвалили 10 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ