До суду скеровано обвинувальний акт щодо жителя Чернігова, який намагався викрасти дитину
Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом незакінченого замаху на викрадення дитини (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України).
Прокуратурою висунуто обвинувачення місцевому мешканцю в тому, що в травні 2020 року чоловік, перебуваючи в одному з населених пунктів Чернігівського району, у стані алкогольного сп’яніння, намагався викрасти 7-річну дівчинку шляхом насильного її поміщення до салону власного автомобіля, проте не довів злочинний умисел до кінця, оскільки був помічений випадковим перехожим.
Довідково: санкція ч. 2 ст. 146 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років.
За інформацією Чернігівської місцевої прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.