У справі про замах на вбивство працівника ломбарду ухвалено вирок
Прокурорами доведено у суді винуватість 42-річного чернігівця, який обвинувачувався у вчиненні закінченого замаху на вбивство, розбійних нападах на офіс та ломбард, посяганні на життя працівників правоохоронного органу, а також у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї, патронів, бойової гранати та наркотичних засобів без мети збуту (ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 263, ч. 3 ст. 187, ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 15, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України).
Встановлено, що 24 лютого 2017 року зловмисник проник до приміщення відділення ломбарду з метою вчинення умисного вбивства та розбійного нападу. Реалізуючи свій злочинний умисел він здійснив декілька пострілів з автомату АКС-74У в працівника ломбарду. Одразу ж після цього здійснив чергу пострілів у напрямку дверей кімнати, де знаходилися матеріальні цінності, але не зміг відчинити замок та заволодіти майном. З місця вчинення злочину зник.
З метою перевірки причетності фігуранта до низки вчинених правопорушень, 27 лютого 2017 року працівники поліції прибули за місцем його проживання. Знаходячись у квартирі, обвинувачений привів у готовність бойову гранату та кинув в сторону працівників правоохоронного органу. У результаті таких дій правоохоронці отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
З урахуванням позиції держобвинувачів, а також особливої тяжкості вчинених кримінальних правопорушень, суд присяжних засудив чоловіка за скоєне до 15 років позбавлення волі.
Вирок законної сили не набрав.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.