Чернігівська область: знайдені 7 мінометних мін
Сьогодні відбудеться знищення семи мінометних мін, знайдених у Козелецькому районі.
За повідомленням ТУ МНС у Чернігівській області, 27 вересня в полі поблизу села Туманська Гута Козелецького району члени Чернігівського пошукового клубу "Патріот" під час розкопок знайшли в полі 7 мінометних мін калібром 82 та 50 мм часів Великої Вітчизняної війни.
Про небезпечну знахідку люди повідомили рятувальників. Вибухонебезпечні предмети охороняються співробітниками міліції. Знищення мін проводитиметься 28 вересня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ТУ МНС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.