Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада
30 червня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
Начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко доповіла про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади протягом минулого тижня та заходи, які вживаються Ніжинським ВП ГУНП щодо контролю за дотриманням обмежувальних заходів у період карантину.
Керівники медичних закладів доповіли про стан епідеміологічної ситуації в місті.
Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко надав статистичні дані про підтверджені випадки захворювання на Covid-19 по місту, а також щодо захворюваності на ГРВІ та грип за минулий тиждень. В інфекційному відділенні міської лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 8 осіб, з них – 6 пацієнтів з лабораторно підтвердженими діагнозами COVID-19 (1 пацієнт з м. Ніжина, інші – з Ніжинського та Носівського районів), 2 випадки - з пневмоніями, які наразі проходять обстеження. В обсерваційному відділенні перебуває 2 пацієнти з діагнозом пневмонія, зразки також взяті на дослідження.
Директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко повідомила, що в режимі самоізоляції на амбулаторному лікуванні по місту перебувають 16 осіб та 3 осіб з підтвердженими діагнозами COVID-19. Хворі перебувають під наглядом сімейних лікарів.
За статистичними даними ситуація з розповсюдженням коронавірусної інфекції, як в Ніжині, так і на всій території Чернігівської області залишається загостреною. Темпи приросту хворих на коронавірус не зменшуються.
Всі медичні установи працюють в режимі карантинних обмежень та забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медичний персонал планово проходить тестування на COVID-19.
Начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський повідомив, що спеціалісти Ніжинського міськрайонного управління та робоча група продовжують проводити комісійні перевірки транспортних засобів та закладів громадського харчування. В деяких закладах виявлені певні недоліки та недотримання карантинних обмежень.
Міський голова Анатолій Лінник зауважив, що не всі суб’єкти господарювання сумлінно виконують вимоги головного санітарного лікаря України відповідно до постанов Кабміну. Анатолій Валерійович звернувся до ніжинців: «Якщо ви бачите порушення правил надання послуг в закладах громадського харчування, в магазинах та в будь-яких інших місцях – не будьте байдужими, робіть зауваження. В першу чергу, ігнорування цих правил наражає на небезпеку як самих працівників, так і відвідувачів. Адже в пріоритеті життя і здоров’я людей, а потім – все інше». Контроль робочими групами та комісійні перевірки по дотриманню карантинних обмежень транспортними засобами, закладами громадського харчування та іншими установами будуть проводитися Держпродспоживслужбою і надалі.
Начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський поінформував, що сьогодні, 30 червня, відбудеться наймасштабніше ЗНО з української мови та літератури. По Ніжину зареєстровано 1458 випускників, це діти з Ніжина, Ніжинського району та найближчих районів. Ніжинські заклади освіти, які сьогодні задіяні для складання ЗНО: гімназія №3, ЗОШ №15, НВК №16 та ЗОШ №17, і додатково Ніжинський агротехнічний інститут і НДУ імені Миколи Гоголя. Перше тестування, з математики, пройшло 25 червня.
Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.
“День Тетяни у колі друзів” 08:47
11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.