Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 грудня, 19:54:18

Майже чверть населення Чернігівщини – це молоді люди віком від 15 до 34 років

27.06.2020   13:42Агенцiя

На 1 січня 2020 року їх кількість становила 226,1 тис. осіб, а найчисельнішою є вікова група 30–34 роки – 81,6 тис. осіб. Дві третини молоді – міські жителі.

Представники чоловічої статі кількісно переважають – на тисячу жінок у віці 15–34 роки припадає 1062 чоловіки.
У 2019 році з 5161 зареєстрованого шлюбу три чверті склали подружні пари, де обидва наречені були у віці до 35 років.

Із загальної кількості одружених взяли шлюб у цьому віці 75% жінок та 68% чоловіків. Найбільш активно жінки виходять заміж у віці 20–24 роки (38% усіх наречених), чоловіки найчастіше одружуються у віці 25–29 років (43%).

Цей вік також найбільш сприятливий для народження дитини. У минулому році в молодих пар народилося 3,9 тис. дітей (85% усіх новонароджених).

Важливим аспектом життя молоді є здобуття освіти. На початок 2019/2020 навчального року в закладах вищої освіти Чернігівщини навчалися 17,7 тис. студентів.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини