Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію
За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на ранок 27 червня в області одужали 18 пацієнтів, у яких був виявлений вірус COVID-19. Це підтверджено ПЛР-тестуванням.

Отже, вилікувалися 11 чернігівців, п'ятеро хворих з Куликівського району (з них четверо лікувалися за місцем проживання у Києві), один мешканець з Козелецького району та один пацієнт з Менського району.
Всього з підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області від коронавірусної хвороби одужали 264 пацієнти.
У Варвинському районі зафіксований один випадок захворювання на COVID-19. Особа перебуває на самоізоляції, лікується амбулаторно.
Загалом в області виявлено 520 випадків зараження коронавірусом, з них:
- 264 пацієнтів одужали
- 196 перебувають на амбулаторному лікуванні
- 43 хворих госпіталізовані до закладів охорони здоров’я
- 5 переведені на лікування за місцем проживання, з них 4 пацієнти одужали (Куликівський район);
- 8 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 2-м. Чернігів);
- 4 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19 (3-м.Чернігів, 1-Борзнянський район).
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 184 ПЛР-дослідження.
На сьогодні у Чернігівській області 240 активних випадків коронавірусу, лікарі наголошують на тому, часто хвороба має безсимптомний характер або проявляється як легке нездужання. А отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04
Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00
Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58
Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.
Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55
11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.