В Чернігові міліція затримала п'яного водія, який на пішохідному переході тяжко травмував жінку
В полудень в Чернігові на перехресті вулиць Київської і Таращанської трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю невстановленого автомобіля. 60-річна жінка була тяжко травмована на пішохідному переході, але водій ВАЗівської "п'ятірки" замість того, щоб зупинитися і надати першу медичну допомогу, тільки пришвидшив рух. Швидка допомога доставила жінку до травмпункту.
В Чернігові міліція затримала п'яного водія, який на пішохідному переході тяжко травмував жінку
Серед інших, свідком ДТП став і один автолюбитель, який намагався наздогнати порушника і затримати його. Але утікач, незважаючи на червоний сигнал світлофора, на шаленій швидкості відірвався від переслідувача.
Сумлінний громадянин повідомив державні номерні знаки працівникам ДАІ, які почали пошуки.
А в цей час медики надавали допомогу потерпілій жінці, яка в результаті наїзду автівки отримала закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, вивих плеча, перелом ключиці й перелом кісток тазу. Пацієнтка була госпіталізована до травматологічного відділення Чернігівської міської лікарні, де проведе тривалий час на лікуванні.
Працівники ДАІ приїхали до домівки власника автомобіля, але дружина сказала, що чоловіка немає вдома, можливо, він у гаражі. Саме там, біля своєї "п'ятірки", державтоінспектори й застали утікача. Він саме міркував як швидко підрихтувати зім'яте крило і капот та замінити розбиту фару.
Виявляється, що цей горе-водій раніше вже затримувався працівниками міліції за керування у нетверезому стані, за що отримав відповідне покарання. Але це його нічому не навчило.
Підсумок відомий - тяжкі травми у пішохода і серйозні проблеми із законом у водія - вирішується питання про порушення проти нього кримінальної справи.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.