Куліківка: під час ліквідації пожежі в квартирі врятовано людину
25 червня о 18:15 до Служби порятунку "101" у Куликівському районі надійшло повідомлення про пожежу в одній із квартир п'ятиповерхового житлового будинку, що у районному центрі по вул. Миру.
За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту Управління ДСНС України у Чернігівській області. На час їх прибуття в квартирі спостерігалося щільне задимлення.
Вогнеборці в апаратах захисту органів дихання та зору при проведенні розвідки в кухні на підлозі відшукали та вивели на свіже повітря 31-річного чоловіка. Рятувальники передали постраждалого медичним працівникам але після огляду лікарів від госпіталізації він відмовився.
Надзвичайники о 18:25 пожежу локалізували та о 18:30 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено меблі, речі домашнього вжитку та стелю на площі 2 кв.м.
Причиною пожежі послужила залишена без нагляду їжа на плиті.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».