Правопорушник наловив раків на понад 4 тис. грн збитків
26 червня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з Чернігівським прикордонним загоном викрито браконьєра із забороненим знаряддям лову.

Так, на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району житель с. Відільці за допомогою сітки зяберної (одностінної) виловив: 149 екз. раків, 2 екз. лина та 1 екз. щуки, загальною вагою 5 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 4 377,50 грн.
На місце вчинення правопорушення було викликано слідчо - оперативну групу Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області.
На правопорушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлений до Чернігівського районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від 340 до 680 грн.
Незаконно добуті водні біоресурси і заборонене знаряддя лову вилучено.
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.