Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 04:30:57

Утилізовано понад 4,5 кілометри сіток

24.06.2020   13:04Агенцiя

24 червня Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 201 од. заборонених знарядь лову: 151 од. сіток одностінних та 50 од. сіток поріжних. Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 4 569 метрів.

Захід відбувся за участі представників Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області, фінансового управління Чернігівської міської ради, в присутності головного державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові.

Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів та знаряддя лову, які були вилучені з водойм відповідно до актів виявлення безхазяйного майна.

Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність для використання – рубанням та різанням.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини