Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 11:59:25

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

22.06.2020   13:06Агенцiя

22 червня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Керівники медичних закладів доповіли про стан епідеміологічної ситуації в місті.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко надав оперативну інформацію управління охорони здоров’я Чернігівської області про підтверджені випадки захворювання на COVID-19 в області та в місті, а також щодо захворюваності на ГРВІ за минулий тиждень.

За статистичними даними відмічається збільшення розповсюдження коронавірусної інфекції, як в Ніжині, так і на всій території Чернігівської області. На території міста станом на 21 червня виявлено 12 випадків коронавірусної інфекції, з них вже одужало 3 пацієнта, активних випадків - 9. На сьогоднішній день в інфекційному відділенні перебувають на стаціонарному лікуванні 5 хворих, з них 3 пацієнти з лабораторно підтвердженими діагнозами COVID-19. Загальний стан хворих – задовільний, вони отримують відповідне лікування, відмічається позитивна динаміка одужання. Також в інфекційному відділенні перебувало 2 пацієнта з підозрою на COVID-19, з Чернігівського лабораторного центру було отримано 2 негативні ПЛР-тести. Дані пацієнти лікуються з діагнозом звичайна пневмонія (ускладнення респіраторно-вірусної інфекції). В провізорному госпіталі перебуває 3 пацієнти, 2 з них лікують пневмонію, відібрані зразки для ПЛР-тестування, днями очікуються результати. Також на лікуванні перебуває 1 пацієнт з гострим гастроентероколітом. За вихідні дні поступлень пацієнтів з ГРВІ та грипом до лікарні не було, з підозрою на COVID-19 пацієнти не звертались.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко поінформував щодо придбання імуноферментного аналізатора. На даний час проводиться спрощена система закупівель, придбання даного обладнання планується на кінець місяця. ІФА аналізатор дозволить лікарям більш точно і оперативно виявляти захворювання на коронавірус. Для облаштування даного обладнання в лікарні готується спеціальна кімната, а також готується медичний персонал, щоб працювати на ньому.

Директор КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко повідомила, що станом на 19 червня по місту в амбулаторних умовах перебуває 8 контактних осіб та 3 хворих із підтвердженими діагнозами ПЛР COVID-19. Хворі перебувають під наглядом сімейних та чергового лікарів.

Всі медичні установи працюють в режимі карантинних обмежень та забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, медичний персонал планово проходить тестування на COVID-19.

Начальник Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області Віктор Рафальський повідомив, що спеціалісти Ніжинського міськрайонного управління та робоча група провели комісійні перевірки закладів громадського харчування, в яких виявлені певні недоліки та недотримання карантинних обмежень.

Начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко зазначила, що після двотижневого аналізу роботи робочої групи по контролю за карантином, на жаль, послаблення, які були прийняті рішеннями Уряду призвели до того, що багато галузей в місті стали неконтрольованими, 50% міського населення не дотримуються карантинного режиму.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійнник наголосив керівникам тримати на контролі питання щодо загострення ситуації з розповсюдженням коронавірусної хвороби та недотримання громадянами карантинних вимог, слідкувати за рішеннями Уряду та звернутися до Департаменту цивільного захисту стосовно загострення даної ситуації для визначення подальших дій та прийняття відповідних рішень виконавчим комітетом Ніжинської міської ради.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини