15 громад Чернігівщини візьмуть участь у польській програмі розвитку соціальних послуг
«Соціальні послуги в громадах − планування та реалізація» - програма, яку проводить Представництво Фонду Міжнародної солідарності в Україні Solidarity Fund PL in Ukraine.
Список громад, запрошених до участі в ній, оголосили днями.
Представники ОТГ навчатимуться на онлайн-тренінгу, семінарах за участі польських експертів на тему розробки планів надання соціальних послуг у громадах, зокрема для людей похилого віку, тренінгу з планування проєктів. А найголовніше – проєкти трьох учасників програми отримають фінансову підтримку від SFPLUA.
Також п’ять учасників, вибраних на конкурсній основі, наступного року стажуватимуться в одній із польських ґмін-партнерів SFPL UA.
Організатори зазначають, що заявок надійшло багато, і вибір був непростим.
Окрім Коропської громади, участь у проєкті візьмуть Борзнянська, Гончарівська, Іванівська, Корюківська, Лосинівська, Менська, Михайло-Коцюбинська, Ніжинська, Новгород-Сіверська, Остерська, Прилуцька, Семенівська, Сновська, Сосницька ОТГ.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.