Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 20:55:35

Прилуки: перевірка готовності здачі будівництва другого корпусу гімназії № 1

20.06.2020   12:45Агенцiя

19 червня у місті Прилуки працювала мобільна інспекція міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом із представниками Чернігівської ОДА.

Участь у роботі інспекції взяли також заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко, начальник управління житлово-комунального господарства Прилуцької міської ради Олег Созінов та заступник директора будівельної компанії ПП «МПБП СТИМУЛ» Віктор Колесник.

Метою візиту інспекційної групи стало обстеження завершення будівництва другого корпусу приміщення гімназії №1.
 
Нагадаємо, що новий корпус гімназії розрахований на 480 учнівських місць. Під час будівництва школи максимально враховані освітні потреби школярів.

Окрім сучасно обладнаних класних кімнат, облаштовані спортивні зали, танцклас, мистецький та музичний клас, студії для гурткової роботи, актовий зал. Важливо, що новий корпус гімназії відповідатиме умовам навчання дітей з особливими потребами.

Саме в цій школі збудовано перший в місті басейн. У ньому зможе працювати школа плавання та спецгрупи для оздоровлення дітей з особливими потребами.

Наразі роботи на завершальній стадії. Дата відкриття залишається незмінною та запланована на 1 вересня 2020 року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини