Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 травня, 02:18:02

Ніжинська прокуратура вимагає визнати договір укладеним та стягнути із забудовника 107 тис. грн внеску на пайову участь

19.06.2020   08:48Агенцiя

Ніжинська місцева прокуратура пред’явила в інтересах Козелецької об’єднаної територіальної громади позов про визнання договору укладеним та стягнення із забудовника 107 тис. грн внеску на пайову участь у розвиток інфраструктури населеного пункту.

З’ясовано, що відповідачем збудовано багатоквартирний житловий будинок у селищі міського типу Козелець та введено об’єкт в експлуатацію. Проте договір про пайову участь у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища не укладено, кошти до місцевого бюджету не сплачено.

Від пропозиції органу місцевого самоврядування про укладення відповідного договору у добровільному порядку забудовник  ухилився.

Відтак вирішення вказаного спору ініційовано у судовому порядку.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.