Кіптівська громада покращує якість антикорупційного місцевого законодавства
Кіптівська ОТГ затвердила Антикорупційну програму на 2020 – 2023 роки на черговій сесії 16 червня.

Цьому передувала копітка робота під час карантину і співпраця з ГО «Центр Доброчин», яка продовжує створювати сприятливе антикорупційне середовище у пілотних об’єднаних громадах Волинської, Львівської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.
Що означає Антикорупційне Еко-середовище? Під ним ми розуміємо:
запровадження та застосування антикорупційних політик на місцевому рівні,
роз'яснення діючого антикорупційного законодавства,
надання ефективних публічних інструментів нагляду,
підвищення рівня обізнаності громадян,
формування антикорупційної свідомості.
Які переваги отримують громади від запровадження антикорупційних політик?
Допомагають попередити порушення законодавства у сфері запобігання корупції
Систематизують вимоги законодавства для місцевої влади
Робота місцевої влади стає прозорішою
Громада впроваджує хороші практики врядування та є привабливою для інвесторів
Грантодавці підтримують проекти громади, адже вони впевнені, що інвестовані кошти не «осядуть» в кишенях чиновників
Мінімізують ризики притягнення до відповідальності уповноважених осіб у сфері місцевого самоврядування
Допомагають працівникам, депутатам місцевої ради розуміти вимоги законодавства у сфері запобігання корупції та не вчиняти порушення
Незважаючи на складну епідеміологічну ситуацію в країні, тема протидії корупції залишається актуальною. Тому на часі запровадження превентивних механізмів стримування та перешкоджання проявам корупціогенних чинників. Маркером розуміння громадою важливості таких кроків є затвердження Антикорупційної програми та проведення просвітницьких заходів.
Наразі перший цикл антикорупційної діяльності завершується, на черзі – просвітництво та допомога громадам. Влітку «антикорупційні десанти» проведуть навчальні та просвітницькі заходи - інтерактивні тренінги-майстерні з унікально-підібраним контентом для кожної громади учасника, Антикорупційні кава зустрічі та Антикорупційний ЛікБез.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.