За фактом грубого порушення громадського порядку під час мітингу в Чернігові поліція відкрила кримінальні провадження
За фактом грубого порушення громадського порядку деякими учасниками мітингу під стінами облдержадміністрації 16 червня поліція відкрила два кримінальні провадження – хуліганські дії та опір працівнику поліції.
Так, під час спроби зайти в адміністративне приміщення мітингувальники відтягнули представника поліції діалогу від дверей в натовп, де той упав. Цей момент зафіксували численні відеокамери засобів масової інформації, що були присутні на акції.
За фактом опору працівнику правоохоронного органу поліція Чернігівської області відкрила кримінальне провадження за статтею 342 Кримінального кодексу України.
Разом із тим за грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України – хуліганство.
Поліція закликає громадян дотримуватися законодавства під час висловлювання своєї позиції на мітингах, аби не стати фігурантами кримінальних проваджень.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв