Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 травня, 21:56:11

Споживачам повернуто кошти за неякісний товар та послуги

17.06.2020   12:21Агенцiя

Управління захисту споживачів є структурним підрозділом Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, яке здійснює державну політику у сфері здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів.

Фахівці управління постійно перевіряють додержання суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері  торгівлі і послуг, вимог законодавства про захист прав споживачів, а також правил торгівлі та надання послуг. Відповідно до повноважень здійснюють планові та позапланові заходи державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів. 

Позапланова перевірка суб’єкта господарювання відбувається на підставі звернення громадян.

До фахівців управління звернулися споживачі щодо відмови суб’єктами господарювання повернути кошти за  придбані з дефектами вхідні металеві двері та проведення на СТО неякісного ремонту автомобіля.

За результатами розгляду звернень, споживачам повернуто кошти у сумі 13500 грн. та 6000 грн. відповідно.

Управління захисту споживачів повідомляє, що у телефонному режимі або на особистому прийомі споживач щоденно має змогу проконсультуватися щодо своїх прав, щоб мати змогу їх захистити у визначеному законом порядку.

При особистому зверненні споживачам надається допомога у складанні письмових претензій до суб’єктів господарювання, по кожному окремому випадку надаються роз’яснення щодо прав споживача, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

Звернення споживачів Головне управління Держпродспожив-служби в Чернігівській області приймає за адресою: вул. 1-го Травня 180, м. Чернігів (тел. 601-900).
Управління захисту споживачів знаходиться за адресою: вул. Коцюбинського, 41-а, м. Чернігів (тел. 678-613).

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі

У Чернігові міський пасажирський транспорт відновлює роботу у звичайному режимі 13:54

У Чернігові відсьогодні відновлюється робота міського пасажирського транспорту у звичайному режимі. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 6 травня.

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху

Корюківка: рятувальники ліквідували пожежу деревообробного цеху 13:08

6 травня о 01:36 до Служби порятунку "101" у м. Коріківка надійшло повідомлення про пожежу будівлі деревообробного цеху ТОВ "Ванесса", що у районному центрі.