У Городнянському районі вогнеборці ліквідували пожежу дерев'яної церкви
15 червня о 16:05 до Служби порятунку "101" у Городнянському районі надійшло повідомлення про загоряння у с. Слобода дерев'яної церкви Української Православної Церкви Чернігівської єпархії, 1913 року забудови, яка останні кілька років не експлуатувалася.
На ліквідацію пожежі оперативно було залучено 3 відділення 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Городня Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Гасіння ускладнювалося швидким розповсюдженням вогню по дерев'яним конструкціям будівлі, а також відсутністю поруч розташованих вододжерел для забору підрозділами ДСНС води на цілі пожежогасіння.
Вогнеборці, втрачаючи дорогоцінний час, долали відстань у майже півтора кілометри до найближчої водойми для заправки пожежно-рятувальної техніки.
О 16:28 пожежу було локалізовано, а о 20:00 остаточно ліквідовано. Загалом на гасіння залучалося 13 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки. Ймовірна причина виникнення пожежі - розряд блискавки.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.