Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 16 червня до 8:00 17 червня 2020 року.
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж, 2 аварійні ситуації на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 7 осіб постраждало.
Хід аварійно-відновлювальних робіт на мережах електропостачання:
О 08 год. 17 червня силами ПАТ «Чернігівобленерго» відновлено електропостачання 16 населених пунктів, яке було відключене в ніч з 15 на 16 червня внаслідок пошкодження повітряних ліній електропостачання через несприятливі погодні умови (дощ, гроза, пориви сильного вітру).
Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 2:
В м. Чернігові по вул. Самоквасова, 11 о 15 год. 45 хв. 15 червня стався провал залізобетонного колектору, 1970 року побудови, діаметром 700 мм, який забезпечує відвід стічних вод на очисні споруди від окремих районів міста. Тимчасово обмежено подачу води мешканцям житлових будинків, підприємствам і організаціям в районах: від КНП «Обласна лікарня» до мікрорайону «ЗАЗ»; від мікрорайону «ЗАЗ» до мікрорайону «Масани» включно; вулиць Старої Подусівки та Нової Подусівки; мікрорайону «Шерстянка». Внаслідок провалу утворилася яма об’ємом 20 куб. м. Колектор працює в аварійному режимі, відвід вод забезпечується з обмеженням. Причина аварії - корозія стінок колектору через гази, що накопичуються у колекторі, та його зношеність;
В м. Чернігові на перехресті вулиць Ціолковського та Робітничої 16 червня під час проведення аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм за 4-5 м від колодязя-гасителя був виявлений провал залізобетонного колектору діаметром 700 мм. Площа провалу – до 1 кв. м, склепіння труби дуже тонке, можлива подальша руйнація колектору. Наразі триває обстеження аварійної ділянки.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами КП "Чернігівводоканал".
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- на автодорозі «Ніжин-Носівка» поблизу с. Дослідне Носівського району о 12 год. 40 хв. 16 червня водій автомобіля марки "ВАЗ 2109" здійснив зіткнення з автомобілем марки "ГАЗ 3110", водій якого виїжджав з другорядної дороги і не надав переваги в русі іншим транспортним засобам. Внаслідок пригоди водій та пасажир автомобіля "ВАЗ 2109", а також два пасажири автомобіля "ГАЗ 3110", отримали травми і були доставлені до КНП «Носівська ЦРЛ» для надання медичної допомоги;
- в м. Чернігові по проспекту Перемоги біля будинку №74 о 08 год. 55 хв. 16 червня водій автомобіля марки "Daewoo Lanos" здійснив зіткнення з автомобілем марки "ВАЗ 2108", який стояв біля правого краю проїжджої частини дороги. Внаслідок пригоди водій автомобіля "Daewoo Lanos" та малолітній пасажир автомобіля "ВАЗ 2108" отримали травми, госпіталізації не потребують;
- в м. Чернігові по вул. Мстиславській біля будинку №134 о 19 год. 55 хв. 16 червня водій автомобіля марки "ВАЗ 21112" здійснив наїзд на малолітнього пішохода. Внаслідок пригоди дитина отримала травми і була госпіталізована до травматологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Пожежі – 6:
пожежі в житловому секторі – 3:
- в м. Новгород-Сіверський в господарстві по вул. Коцюбинського, 13 о 10 год. 53 хв. 16 червня сталася пожежа надвірної споруди (1х1 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено споруду, пошкоджено стіну господарської будівлі (4х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) на площі 2 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;
- в м. Ніжині в господарстві по вул. Белінського, 12 о 18 год. 59 хв. 16 червня сталася пожежа господарської будівлі (4х6 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено конструктивні елементи покрівлі будівлі на площі 8 кв.м, пошкоджено зовнішнє облицювання стін гостьового будинку (6х11 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) на площі 15 кв.м та зовнішнє облицювання стін гаражу (3,5х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна) на площі 7 кв.м в приватному господарстві по вул. Белінського, 10. Причина - необережність під час паління цигарок;
- в с. Олександрівка Семенівського району в господарстві по вул. Шевченка, 104 о 01 год. 05 хв. 17 червня сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі.
пожежі сухої трави – 3:
- біля с. Томашівка Ічнянського району о 13 год. 34 хв. 16 червня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,1 га;
- біля с. Количівка Чернігівського району о 22 год. 36 хв. 16 червня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,5 га;
- біля смт Срібне о 01 год. 22 хв. 17 червня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,3 га.
Причина пожеж - необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. Збитку не завдано.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 14 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 16 червня 20 години 17 червня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура вночі 14-19º, вдень 24-29º тепла.
По м. Чернігову без опадів, температура вночі 17-19º, вдень 27-29º тепла.
Останні новини Чернігівщини
В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27
З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.
Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07
Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».
У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59
Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:54
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22
День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression