Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 листопада, 23:13:49

Погоджувальна рада затвердила перелік питань 54-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання

16.06.2020   10:02Агенцiя

Питання, які виносяться на розгляд п’ятдесят четвертої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, затвердила погоджувальна рада.

Відповідно до розпорядження чернігівського міського голови пленарне засідання сесії відбудеться 25 червня.

Владислав Атрошенко на погоджувальній раді повідомив, що цього разу депутатам міської ради пропонується розглянути загалом 26 питань порядку денного, більшість з них технічні.

Додатково потрібно буде звернутися до Міністра Внутрішніх справ України щодо встановлення постів патрульної поліції на в’їздах до Чернігова з метою обмеження проїзду великого вантажного транспорту у літній період, особливо, коли спека, зазначив міський голова.

Крім того, з порядку денного планується виключити питання щодо можливої забудови по вул. Коцюбинського,86. Оскільки після вчорашньої зустрічі з мешканцями цього мікрорайону було вирішено спочатку юридично вивчити це питання. Для цього буде створена робоча група, до якої входитимуть і самі мешканці, і за потреби незалежні експерти, яка і вивчатиме законодавчі норми. Зокрема, щодо відступу від Стрижня, і в частині інсталяції по відношенню до багатоповерхового житлового будинка по вул.Коцюбинського,84.

За словами міського голови, усі інші питання, включаючи й земельні, наразі опрацьовані відповідними структурними підрозділами міської ради. Надалі запропоновані проєкти питань порядку денного 54-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати будуть розглядати на засіданнях постійних комісій, які проходитимуть протягом тижня. Ознайомитися з ними можна на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради в розділі «Публічна інформація».

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту

У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45

У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.

 Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини

Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).

У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23

20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.

26 листопада: цей день в Україні і світі

26 листопада: цей день в Україні і світі 08:20

День 1372 Російська агресія - Day 1372 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини