За минулу добу в області зафіксовано +6 нових випадків інфікування COVID-19
ПЛР-тест підтвердив захворювання у 4 жителів Чернігова та у двох осіб з Ніжинського та Куликівського районів. Вони лікуються амбулаторно.
Загалом підтверджених діагнозів COVID-19 в області – 426, з них:
- 110 пацієнтів одужали;
- 258 перебуває на амбулаторному лікуванні;
- 43 госпіталізовано до закладів охорони здоров'я;
- 5 переведено на лікування за місцем проживання (5- Куликівський район);
- 8 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 2-м. Чернігів);
- 2 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19 (м.Чернігів).
За минулу добу обласним лабораторним центром проведено 282 ПЛР-дослідження.

Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.