Укладено меморандум про співпрацю
Директор Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко та виконавчий директор громадської організації «MART» Руслана Бурова 10 червня підписали меморандум про співпрацю.

Метою меморандуму про взаємодію та співпрацю є організація скоординованої діяльності та покращення комунікації направленої на розбудову громадянського суспільства, захист прав людини та проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів серед населення.
Задля реалізації цього меморандуму сторони домовились про такі напрями співпраці:
– визначення контактних осіб для проведення консультацій і розроблення пропозицій щодо спільної реалізації завдань та заходів, визначених цим меморандумом;
– проведення спільних заходів (робочих зустрічей, нарад, відео-конференцій в онлайн режимі тощо) для обговорення питань, пов’язаних з реалізацією заходів у рамах співробітництва;
– розробку та затвердження спільних планів роботи, в тому числі навчальних;
– спрямовання діяльність на всебічне інформування громадськості про співпрацю сторін у рамках меморандуму;
– здійснення обміну відповідною інформацією з ініціативи або за запитом однієї зі сторін;
ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини. Підтримує всіма можливими законними засобами та захищає жертв порушень прав людини, допомагає їм домогтися справедливості. Розповсюджує інформацію щодо стану дотримання прав людини, сприяє укріпленню потенціалу організацій громадянського суспільства за допомогою експертної та ресурсної підтримки, навчання та партнерської взаємодії у діях на захист суспільних інтересів.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.