Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 02:49:48

Зниклу в Козелецькому районі школярку поліція розшукала на Житомирщині

12.06.2020   08:44Агенцiя

Посварившись з батьками, дівчина поїхала в іншу область разом із юнаком, з яким познайомилася у соцмережах. Поліція розшукала її на Житомирщині та повернула батькам.

Коли після побутової сварки 16-річна донька не прийшла додому, мати гадала вона десь відпочиває з подругами. Та коли дитина вимкнула телефон, мати забила на сполох і звернулася по допомогу до Козелецького відділення поліції. Поліція внесла відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «вбивство» і розпочала пошуки.

Начальник Козелецького відділення поліції В’ячеслав Ващенко розповів: «Ми прочесали все містечко Остер, перевірили місця відпочинку підлітків, опитали однокласників і друзів дівчини, але безрезультатно. Телефон дівчини був вимкнений. Паралельно поліція моніторила активність дівчини в соцмережах. Це дало інформацію, що зникла школярка ймовірно гостює у бойфренда на Житомирщині».

За допомогою колег з Радомишля поліцейські отримали підтвердження версії, що дівчина таки перебуває на території Житомирської області. Негайно у відрядження до Радомишльського району вирушили інспектор ювенальної превенції, дільничний офіцер та батьки дівчини. Утікачку знайшли в одному з сіл, вона гостювала у 17-річного парубка.

Виявилося, що після напруженої розмови з матір’ю дівчина кілька днів жила у подруги, а потім майнула до свого знайомого хлопця, з яким познайомилася у соцмережах. Парубок тоді якраз приїхав до неї у Остер. Сучасні Ромео і Джульєтта спочатку попутками дісталися до столиці, а звідти до Житомирської області. 

Зустріч батьків з донькою вийшла емоційною, зі сльозами на очах. Родичі дякували поліції за знайдену доньку, раділи, що з нею все гаразд. І батьки, і донька помирилися й пообіцяли ставитися один до одного з повагою і розумінням.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.